fbpx

Artykuły eksperckie

Pokaż, że jesteś profesjonalistą

Artykuły eksperckie to doskonały sposób na kreowanie wizerunku profesjonalisty, którym przecież jesteś. Wywrzesz w ten sposób dobre wrażenie na swoich przyszłych i obecnych klientach. Podziel się wiedzą, pokaż się z dobrej strony i zyskaj zaufanie swoich odbiorców.

Dla Google

Artykuły eksperckie to zazwyczaj wyczerpujące i długie opracowania, dotyczącej danej problematyki. Dbając o słowa kluczowe, a także analizując podobne wpisy konkurencji sprawisz, że Twoja strona będzie wyświetlać się wysoko w wyszukiwarkach.

Dla użytkowników

Zadbamy o to, aby Twoje artykuły były zarówno bogate w wiedzę, jak i czytelnie napisane. Dzięki temu Twoi przyszli i obecni klienci lepiej przyswoją wiedzą, jaką im przekazujesz w swoich wpisach. Zadbaj o wrażenia z czytania Twojego bloga i zleć artykuły eksperckie profesjonalistom.

Co gwarantujemy?

Ponad 50 copywriterów w jednym miejscu

Znajdziesz u nas ponad 50 copywriterów, których starannie wybieramy ze względu na ich specjalizację. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwanie i dostarczyć Ci wartościowe treści, za które Twoi klienci Cię pokochają.

Dajemy gwarancję na jakość. Twoim zleceniem zajmie się copywriter, który doskonale orientuje się w wybranej tematyce.

Artykuły eksperckie

Do współpracy angażujemy wyłącznie sprawdzonych copywriterów. Głównie po to, abyś miał dostęp do najlepszych specjalistów branżowych w jednym miejscu. Twoje teksty są w dobrych rękach.

Zgodnie z SEO

Zwracamy uwagę zarówno na zawartość merytoryczną, jak i na zagadnienia związane z pozycjonowaniem. Dzięki temu Twoja strona będzie wyświetlać się wyżej w wyszukiwarce Google.

Specjaliści w swojej dziedzinie

Jesteśmy profesjonalistami, współpracę więc podejmujemy wyłącznie z copywriterami, wyznającymi podobne wartości. Nawiązujemy współpracę ze specjalistami w określonych branżach, aby dostarczyć Ci wnikliwe i wartościowe artykuły eksperckie.

Podwójna weryfikacja

Zanim prześlemy Ci artykuł, jest on sprawdzany przez drugiego copywritera-specjalistę z danej dziedziny. Ty zyskujesz pewność, że otrzymasz tekst najwyższej jakości, a my zyskujemy satysfakcję z dobrze wykonanej pracy.

Jakie rodzaje tekstów zamówisz?

proste i specjalistyczne artykuły z zakresu:

  • marketingu,
  • kosmetyków,
  • motoryzacji,
  • WordPressa,
  • dietetyki,
  • sportu,
  • Social Media,
  • Google Ads,
  • tworzenia marki
  • i wielu innych dziedzin

Dlaczego warto?

Artykuły eksperckie stanowią o sile Twojej marki. 

Ekspresowe terminy

Szanujemy Twój czas, dlatego wszystkie terminy traktujemy priorytetowo.

Teksty oparte na danych

Wykonując research najlepszych dla Ciebie tematów, opieramy się na twardych danych. Gwarantujemy w ten sposób uzyskanie najlepszych wyników i realizację założonych celów.

Wysoka jakość

Dbamy o najwyższe standardy jakości, dlatego każdy tekst przechodzi dwuetapową weryfikację.

SEO-friendly

Marka oparta na wiedzy to wiele korzyści. Warto jednak docierać z wartościowymi artykułami do szerokiego grona odbiorców. Dlatego każdy artykuł dodatkowo optymalizujemy pod kątem SEO, aby maksymalnie wykorzystać potencjał wyszukiwarki Google.

Pomagamy i doradzamy

Przeanalizujemy Twoją stronę i dobierzemy artykuły, które przyniosą Ci najwięcej korzyści. Podpowiemy też, jak z ruchu na stronie stworzyć lejek sprzedażowy.

Dowozimy rezultaty

Stawiamy przede wszystkim na osiąganie założonych efektów. Zależy nam, abyś rozwijał swoją działalność dzięki wartościowym artykułom, które wspierają działania marketingowe. Napiszemy dla Ciebie artykuł i podpowiemy, co z nim dalej zrobić, aby zarabiać więcej.

Jakich tekstów potrzebujesz?