Copywriting Plus

Agencja kreatywnych słów

Copywriting Plus jest agencją, w której tworzymy, tniemy i gniemy słowa według naszych upodobań. Jesteśmy kreatywnym zespołem, posiadającym zarówno odpowiednie przygotowanie merytoryczne, jak i niezbędne doświadczenie w copywritingu. To, co nas łączy, to pasja tworzenia nowych zdań.

Copywriting Plus

Copywriting Plus

Fakty przemawiają za nas

+
wykreowanych wyświetleń w 2018
+
napisanych słów w 2018
+
fraz w TOP 10 w 2018

Copywriting - zaklinacze słów

Tworzymy unikalne treści od wielu lat. Fascynacja słowem rozpoczęła się jeszcze w czasach nauki w liceum. Na przestrzeni lat naszej aktywności pisarskiej zauważyliśmy, jak istotną kwestią jest dopasowanie języka do odbiorcy. Świadomy dobór słów jest obecnie podstawą we wszelkich działaniach marketingowych, kampaniach promocyjnych oraz wyborczych, a także we wszystkich innych aspektach, w których istotną rolę odgrywa komunikacja i przekazywanie informacji.

Tworzymy młody, zgrany i kreatywny zespół, który zajmuje się tworzeniem unikalnych treści na potrzeby marketingu i PR’u. Jako organizacja istniejemy od 5 lat, jednak w obszarze tekstów funkcjonujemy znacznie dłużej. Tworzymy treści zarówno “SEO Friendly”, jak i aktualności, zawartości contentowe stron internetowych, artykuły eksperckie, prace naukowe itp. Zajmujemy się także określaniem strategii rozwojowych dla portali, a także kompleksowo zajmujemy się budowaniem ruchu na nich.

SEO Friendly

Copywriting Plus to treści, które są lubiane przez wszystkie wyrzukiwarki. Jest to kluczowe z punktu widzenia widoczności w sieci oraz możliwości generowania organicznego ruchu na stronie, który powoduje wzrost sprzedaży.

Dobór słów

Dobór odpowiedniego języka do grupy odbiorców jest kluczowy z punktu widzenia nie tylko przekazania informacji, ale i jej zrozumienia przez drugą stronę. W praktyce fakt ten najczęściej wykorzystywany jest w reklamie i marketingu.

Przyciągać uwagę

Funkcjonowanie portali informacyjnych oraz firmowych stron internetowych opiera się o treści, które są jednocześnie przejrzyste oraz przyciągają uwagę. Dzięki temu połączeniu odwiedzający stronę staje się jej użytkownikiem.

Poznaj nasz zespół

Copywriting Plus

Michał Nielub

Chief Executive Officer

Wykształcenie: ekonomiczne II stopnia

Specjalizacja: SEO sopywriting

Zakres tematyczny: turystyka, ekonomia, aktualności ze świata, branża stolarska, hotelarstwo, motoryzacja, marketing, zarządzanie, reklama, fundusze europejskie.

Idalia Cierniak-Nielub

Senior Copywriter

Wykształcenie: literaturoznawstwo III stopnia

Specjalizacja: Creative Writing

Zakres tematyczny: podróże, literatura, rozrywka, muzyka, koncerty, wydarzenia kulturalne, artykuły eksperckie, ghostwriting, scenariusze, hasła i slogany reklamowe.

Wyślij nam zapytanie

to nic nie kosztuje!

Zaufali nam