Copywriting Plus

Agencja kreatywnych słów

Jesteśmy agencją marketingu internetowego. Oferujemy nie tylko sporządzanie unikalnych tekstów, które sprzedają. Kompleksowo zajmujemy się wyszukiwaniem słów kluczowych, ustalaniem chwytliwych tematów i strategii publikacji oraz konfigurowaniem skutecznych kampanii marketingowych.

Copywriting Plus

Copywriting Plus

Fakty przemawiają za nas

+
wykreowanych wyświetleń w 2018
+
napisanych słów w 2018
+
fraz w TOP 10 w 2018

poznaj nasze wartości

Indywidualne podejście

To nie pusty slogan. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każda firma jest inna. Dlatego do każdej kampanii podchodzimy indywidualnie, dokładnie zapoznając się ze specyfiką przedsiębiorstwa, jego tożsamości, odbiorców oraz rynku docelowego.

Nowoczesne technologie

Chętnie korzystamy ze współczesnych osiągnięć technologicznych. Pozwala nam to na przeprowadzenie najbardziej skutecznych kampanii marketingowych, w których wykorzystujemy najwyższej jakości treści.

Komunikacja z człowiekiem

Sensem istnienia Twojego biznesu są jego klienci. Pamiętamy o tym podczas tworzenia treści i konfigurowania kampanii. Ostatecznie każda reklama trafi do człowieka, którego musimy przekonać do skorzystania z Twojej oferty.

Wyślij nam zapytanie

to nic nie kosztuje!

Copywriting - zaklinacze słów

Tworzymy unikalne treści od wielu lat. Na przestrzeni czasu naszej aktywności pisarskiej zauważyliśmy, jak istotną kwestią jest dopasowanie języka do odbiorcy. Świadomy dobór słów jest obecnie podstawą we wszelkich działaniach marketingowych, kampaniach promocyjnych oraz wyborczych, a także we wszystkich innych aspektach, w których istotną rolę odgrywa komunikacja i przekazywanie informacji.

Tworzymy młody, zgrany i kreatywny zespół, który zajmuje się tworzeniem unikalnych treści na potrzeby marketingu i PR’u. Jako organizacja istniejemy od 5 lat, jednak w obszarze tekstów funkcjonujemy znacznie dłużej. Tworzymy treści zarówno „SEO Friendly”, jak i aktualności, zawartości contentowe stron internetowych, artykuły eksperckie, prace naukowe itp. Zajmujemy się także określaniem strategii rozwojowych dla portali, a także kompleksowo zajmujemy się budowaniem ruchu na nich.

SEO Friendly

Copywriting Plus to treści, które są lubiane przez wszystkie wyrzukiwarki. Jest to kluczowe z punktu widzenia widoczności w sieci oraz możliwości generowania organicznego ruchu na stronie, który powoduje wzrost sprzedaży.

Dobór słów

Dobór odpowiedniego języka do grupy odbiorców jest kluczowy z punktu widzenia nie tylko przekazania informacji, ale i jej zrozumienia przez drugą stronę. W praktyce fakt ten najczęściej wykorzystywany jest w reklamie i marketingu.

Przyciągać uwagę

Funkcjonowanie portali informacyjnych oraz firmowych stron internetowych opiera się o treści, które są jednocześnie przejrzyste oraz przyciągają uwagę. Dzięki temu połączeniu odwiedzający stronę staje się jej użytkownikiem.

Zaufali nam