fbpx

Copywriting SEO

Google lubi nasze treści

Copywriting SEO

Teksty, dzięki którym Klienci Cię zauważą

Wyższa pozycja w Google

Algorytm Google aktualizowany w taki sposób, aby strony wyświetlane w wyszukiwarce jak najbardziej odpowiadały na zapytanie użytkowników. Zlecając nam copywriting zyskujesz gwarancję, że otrzymasz od nas unikalne treści, które Google polubi i doceni!

Długofalowe efekty

O właściwe linkowanie wciąż należy dbać, jednak w pozycjonowaniu nie odgrywają już tak znaczącej roli, jak kiedyś. Chociaż powiązania pomiędzy stronami w sieci są ważne, to kluczowym elementem jest treść. Jeżeli o nią zadbasz, znacząco poprawisz widoczność swojej marki w Internecie.

Odpowiedź na potrzeby

Sporządzając teksty pamiętamy o tym, że ich ostatecznym odbiorcą są przede wszystkim użytkownicy, a nie wyszukiwarki. To ludzie są Twoimi potencjalnymi klientami. Dlatego zawsze piszemy tak, aby wpisać się w intencje przyszłych czytelników i zaspokoić ich potrzeby.

Copywriting cennik

Współpracując z nami, otrzymujesz kompleksowy Copywriting SEO. Nasze treści są zawsze unikalne. Każdy artykuł sporządzamy od A do Z, dzięki czemu Google wyżej wyświetli Twoją stronę w wynikach wyszukiwania, uznając ją za bardziej wartościową dla użytkowników.

Artykuły eksperckie

od 35 zł / 1000 zzs

Posty w Social Media

40 zł / post

Teksty na bloga

od 25 zł / 1000 zzs

Opisy produktów

od 25 zł / 1000 zzs

Teksty na stronę

od 25 zł / 1000 zzs

Teksty sprzedażowe

od 40 zł / 1000 zzs

Jakich tekstów potrzebujesz?

Piszemy w wielu językach

copywriting polski

copywriting włoski

copywriting niemiecki

copywriting hiszpański

copywriting angielski

Twórz wartościowe strony dla Google

Celem Copywritingu SEO jest sprawienie, aby algorytm Google ocenił Twoją stronę jako wartościową. Jeżeli tak się stanie, będzie znajdowała się wyżej w wynikach wyszukiwania. Działanie to jest ściśle powiązane z pozycjonowaniem stron www. Kluczową kwestią pozostaje jednak dbałość o tzw. zasady White Hat SEO. W praktyce sprowadza się to głównie tworzenia przyjaznych stron internetowych dla użytkowników. Na Twoją pozycję w wyszukiwarce wpływa wiele czynników, jednak do najważniejszych należy zaliczyć wartościowe, spójne tematycznie i prawidłowo zoptymalizowane treści.

copwyriting-seo-slupsk

Oferujemy również Content Marketing

Zapewniamy również kompleksowe strategie marketingowe, w których kluczową rolę odgrywa treść Przejdź do podstrony Content Marketing >>> i dowiedz się więcej. W razie jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu.

Jak pisać i nie wypaść z Google?

Zgodnie z wytycznymi Google (z którymi możecie się zapoznać m.in. pod tym linkiem), dobrze zoptymalizowana strona internetowa to taka, która:

  • posiada intuicyjną nawigację;
  • posiada logiczną hierarchię podstron i treści;
  • jest dobrze powiązana z innymi witrynami w Internecie;
  • szybko się wczytuje;
  • posiada zoptymalizowane meta header i short description;
  • posiada unikalne i wartościowe treści (Copywriting SEO).

Czynników decydujących o wysokości strony w indeksie jest znacznie więcej, a część z nich opisaliśmy w artykule o nowym pozycjonowaniu. Podstawową zasadą jest jednak zadbanie o to, aby prezentowane treści nie były powielane z innych stron. Jeżeli robot Google wykryje tego typu działania, automatycznie obniży ranking domeny, zaś w ekstremalnych przypadkach może wykluczyć z listy wyników wyszukiwań w ogóle. To dlatego Copywriting SEO jest jak istotny.

copywriting-seo

Zbuduj silną markę

Budowa każdej silnej marki rozpoczyna się od decyzji. Zamów bezpłatną konsultację już dzisiaj. Zostaw nam kontakt do siebie. Skontaktujemy się najszybciej, jak to możliwe.