fbpx

Teksty na bloga

Eksperckie, SEO – jakie chcesz!

Teksty na bloga piszemy codziennie, w dużych ilościach i dla wielu branż. Sprostamy każdemu tematowi.
Zrobimy research słów kluczowych, zadbamy o atrakcyjny nagłówek i zapewnimy czytelną strukturę zarówno dla Google, jak i użytkowników.

Dla Google

Wszystkie nasze teksty spełniają standardy współczesnego pozycjonowania. Są więc idealną podstawą do dalszych działań w zakresie SEO i co więcej – Google je pokocha!

Dla użytkowników

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że teksty na bloga muszą przekonać do siebie również użytkowników. Dlatego dbamy o to, aby nasze wszystkie treści były zwięzłe i na temat, bez owijania w bawełnę.

Co gwarantujemy?

Ponad 50 copywriterów w jednym miejscu

Współpracujemy z ponad 50 copywriterami z Polski, Niemiec, Francji, Hiszpanii oraz Włoch. Stosujemy restrykcyjne zasady rekrutacji, dzięki czemu wszyscy nasi copywriterzy mają zarówno wieloletnie doświadczenie, jak i doskonale znają się na swojej specjalizacji.

Gwarantujemy, że Twoim zleceniem zajmie copywriter biegły w danej tematyce.

Artykuły eksperckie

Do współpracy zapraszamy wyłącznie sprawdzonych copywriterów. Po to, aby wyręczyć Cię w poszukiwaniach i dać Ci gwarancję, że Twój tekst jest w dobrych rękach.

Zgodnie z SEO

Teksty na bloga muszą być przyjazne zarówno dla użytkowników, jak i wyszukiwarki Google. Dlatego nasze artykuły są zgodne z obowiązującymi zasadami współczesnego pozycjonowania.

Specjaliści w swojej dziedzinie

Współpracując z nami, zyskujesz dostęp do bazy ponad 50 copywriterów. Każdy z nich specjalizuje się w innej dziedzinie, dlatego zapewniamy realizację tekstów z wielu obszarów tematycznych i co więcej – wszystko w oparciu o najwyższe standardy jakości.

Podwójna weryfikacja

Każdy tekst przechodzi podwójną weryfikację. Zanim Ci go wyślemy chcemy mieć pewność, że spełnia najwyższe standardy jakości.

Jakie rodzaje tekstów zamówisz?

proste i specjalistyczne artykuły z zakresu:

  • marketingu,
  • kosmetyków,
  • motoryzacji,
  • WordPressa,
  • dietetyki,
  • sportu,
  • Social Media,
  • Google Ads,
  • tworzenia marki
  • i wielu innych dziedzin

Dlaczego warto?

Profesjonalne teksty na bloga to szereg korzyści dla Twojej firmy

Zawsze na czas

Dotrzymujemy słowa, dlatego teksty na bloga wysyłamy zawsze na czas.

Research słów kluczowych

Przeprowadzimy research słów kluczowych, tworząc tzw. “długie ogony”. Dzięki temu ściągniesz na swoją stronę większy ruch użytkowników, których łatwo zmienisz w swoich klientów.

Wysoka jakość

Dbamy o najwyższe standardy jakości, dlatego każdy tekst przechodzi dwuetapową weryfikację.

Zgodnie z SEO

Wartościowe teksty na blogu są podstawą pozycjonowania. Zadbamy o to, aby struktura Twoich artykułów była zgodna z zasadami SEO, co będzie idealnym wsparciem dla działań w ramach pozycjonowania.

Profesjonalne doradztwo

Podpowiemy Ci, jakie tematy będą najlepsze dla Twojej branży i doradzimy, jak z ruchu organicznego stworzyć lejek sprzedażowy.

Cele marketingowe

Dobre artykuły na blogu możesz wykorzystać do realizacji celów marketingowych. Stanowią doskonałe narzędzie do ściągania ruchu na stronę, zarówno z wyszukiwarki Google, jak i z kampanii reklamowych w Social Media.

Jakich tekstów potrzebujesz?