Co gwarantujemy?

Audyt SEO

Audyty SEO

Pozycjonowanie

Link Building

Optymalizacja WordPressa

Wyślij nam zapytanie

to nic nie kosztuje!

Strona www przyjazna dla wyszukiwarek

Oferujemy kompleksowe i zaawansowane audyty SEO Twojej strony internetowej. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów i zapewniamy możliwość zarówno wykonania jednorazowej usługi, jak i dostępnej w pakiecie wraz z pozycjonowaniem. Zdajemy sobie sprawę z tego, w którym kierunku podąża Google, zatem wszelkie analizy SEO przeprowadzamy pod kątem idei przyświecającej internetowemu gigantowi. To dlatego kładziemy nacisk zarówno na algorytm wyszukiwarek, jak i wrażenia użytkowników odwiedzających stronę www.

Audyt SEO

Audyty SEO

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie stron to proces

Pozycjonowanie stron www jest przede wszystkim procesem, który trwa przez cały czas. Kluczowe są tutaj czynniki, które wpływają na to, w jaki sposób algorytm Google postrzega Twoją witrynę i jak bardzo ją „polubi”. Co do zasady – najwyższe pozycje osiągają te strony, które zdaniem wyszukiwarki najlepiej odpowiadają na zapytanie użytkownika. 

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Gwarantujemy wzrost ruchu w dłuższym okresie – współpracując z nami zyskujesz pewność, że nie narazisz się na kary od Google. Nieprawidłowo wykonana usługa może skutkować nawet wypadnięciem z indeksu!

Odpowiedzialny Link Building

Jak mawiał klasyk – „Content is King” (tłum. dosłowne: treść jest Królem). Królowi również należy pomóc. Budowanie odpowiedniego profilu zarówno linków przychodzących do strony, jak i z niej wychodzących to zadanie, które od zawsze towarzyszy pozycjonowaniu. Obecnie Google wychodzi z założenia, że każdy link ma być naturalny – w przeciwnym razie można łatwo narazić się na sankcje. Dlatego Link Building wymaga odpowiedniego doświadczenia oraz wiedzy, by to działanie przyniosło oczekiwane efekty. Równie ważne jest budowanie linkowania wewnętrznego, tj. tworzenie odpowiednich odnośników do treści w obrębie samej strony.

Link Building

Poznaj naszą ofertę!

Zaufali nam